Celoroční kurzy španělštiny pro začátečníky i pokročilé

on 13 červenec 2017

 

clanek cervenec 2017 spanelstina jazservisŠpanělsko je již tradičně oblíbenou destinací pro dovolené nebo prodloužené poznávací víkendy. Také exotičtější, španělsky mluvící země ve Střední a Jižní Americe, lákají stále více za poznáním. Pokud pomýšlíte vydat se za dobrodružstvím a rádi byste se před cestou jazykově vybavili, naše jazykové kurzy pro všechny úrovně a s různou intenzitou Vám pomohou se připravit.

Studium španělštiny nemusí být podmíněno pouze touhou cestovat. Tento románský jazyk můžete využít také v zaměstnáních v oblasti mezinárodního obchodního styku nebo turismu či při přípravě na studium na některé z univerzit ve Španělsku nebo Latinské Americe.

Zvolit si můžete z individuálních soukromých kurzů, firemních kurzů nebo také telefonických či online kurzů, které jsou vhodné, pokud potřebujete co největší studijní flexibilitu.

 

Potřeby studentů na prvním místě

Ať už jste začátečník nebo pokročilý vždy se maximálně snažíme vyjít vstříc Vašim potřebám a cílům, se kterými se do studia španělštiny pouštíte. Intenzita, časové rozložení a místo, na kterém lekce probíhají (kromě učeben Berlitz v centru Prahy můžete studovat prakticky odkudkoliv) jsou přizpůsobeny požadavkům každého studenta.

 

Osvědčené metody výuky

>>  Kurzy španělského jazyka jsou vedeny rodilými mluvčími. Angažování profesionálních lektorů z řad rodilých mluvčích a jejich neustálý rozvoj v oblasti technik a metod výuky, se velmi osvědčilo a je jedním z důvodů rychlejšího pokroku studentů.

>>  Intenzivní interakce po celou vyučovací hodinu a důraz na přirozené a intuitivní používání španělských slovíček a gramatiky přináší pozitivní výsledky a průběžné zlepšování v rámci každé lekce. Tento způsob výuky je výsledkem unikátně vyvinuté metody Berlitz.

>>  Moderní studijní pomůcky napomáhají snadnějšímu porozumění jazyku v psané i mluvené formě. Student dostává v hodinách dostatečný prostor, aby si procvičil a zažil naučené obraty a fráze. Je podněcován k tomu, aby mluvil minimálně 60 % času a tím tak nabyl sebevědomí při používání španělského jazyka.

 

Kromě španělštiny můžete v jazykovém centru Berlitz studovat některý z více než 40 světových jazyků. S volbou toho nejvhodnějšího kurzu rádi poradíme. Stačí nám zaslat Váš dotaz elektronicky nebo nás kontaktovat na čísle 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.