Jarní nabídka individuálních jazykových kurzů - nyní za akční cenu

on 16 březen 2017
Vytvořeno: 16 březen 2017

Jarní dny se prodlužují a Vy jste plni energie? Neztrácejte ji zbytečně, ale naopak ji využijte k intenzivní výuce cizího jazyka!

V naší jazykové škole Berlitz Praha Vám nabízíme prezenční výuku 14 světových jazyků.Jarni nabidka individualnich kurzu

Metoda Berlitz

Výuka jazyků pomocí metody Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit rozumět a zejména mluvit cizím jazykem během krátké doby, a to několika týdnů či měsíců. Jazykový lektor lekce plně přizpůsobí Vašim individuálním potřebám a jednotlivé lekce mohou probíhat kromě jazykové školy taktéž v pohodlí Vašeho domova či například ve Vašem zaměstnání.

Typy kurzů podle intenzity:

Jazykový kurz Total Immersion®

Jedná se o nejefektivnější výuku cizího jazyka. Kurz v rozsahu 12 lekcí denně trvá maximálně 4 týdny. Díky systematické práci dosáhnete brzy výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci.

Jazykový kurz Premium

3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro všechny, kdo se potřebují naučit cizí jazyk rychle a efektivně a potřebují si výuku individuálně naplánovat.

Jazykový kurz Express

Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je pro všechny bez ohledu na stávající jazykovou úroveň.  Jazykový kurz trvá 4 týdny.

Jazykový kurz Classic

Jazykový kurz v délce maximálně 8 týdnů. S výukou je možné začít kdykoliv během celého roku. Lekce vede profesionální lektor, který je přizpůsobí na míru Vašim potřebám.

Jazykový kurz Sprint

Během jednoho týdne můžete v jazykové škole absolvovat 45 lekcí výuky cizího jazyka (9 hodin denně) a dosáhnout tak výrazného pokroku ve velmi krátké době.

Akční nabídka

Při zakoupení jakéhokoliv individuálního jazykového kurzu ušetříte minimálně 5 000 Kč! Neváhejte a rezervujte si zkušební lekci zdarma!

Chcete se o individuálních kurzech dozvědět víc?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní zajímavé nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro více informací.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.