Naučte se rusky za pár týdnů v kurzech Summer Immersion

on 16 červen 2017
Vytvořeno: 16 červen 2017

Využijte léto smysluplně a zapište se do intenzivního individuálního kurzu ruštiny. Znalost ruského jazyka Vám může pomoci v pracovní kariéře a nejedná se jen o krátkodobý trend. Česká republika směřuje velkou část svých obchodních činností, zejména pak exportu, právě do Ruska a firmy hledají schopné marketéry a obchodní zástupce, kteří s odběrateli mohou komunikovat.

Ať už potřebujete své jazykové znalosti jen oživit, či pátráte po kurzu, který Vám pomůže se základy ruštiny, prohlédněte si nabídku jazykové školy Berlitz, kde vyučují rodilí mluvčí. Pokud ještě neznáte úroveň svých jazykových znalostí, zdarma Vaši jazykovou úroveň ověříme.

Summer Immersion – rusky rychle a intenzivně

Individuální jazykový kurz ruštiny je určen těm, kdo jsou z osobních či pracovních důvodů velmi vytížení, ale přesto se chtějí co nejrychleji naučit rusky. Jedná se o intenzivní jazykový kurz se 4–8 výukovými lekcemi denně.

Varianty kurzu:

  • Full Day: 5 dní po 8 lekcích denně
  • Half Day: 5 nebo 10 dní po 4 lekcích denně

 

Výhody individuálního kurzu Summer Immersion:

  • Délka kurzu je 1 až 2 týdny.
  • Intenzivní výuka probíhá podle pevně stanoveného rozvrhu.
  • Náplň témat kurzů lze přizpůsobit podle Vašich potřeb.
  • Velký důraz je kladen na to, abyste alespoň z 60 % mluvili Vy.
  • Celou dobu trvání kurzu jste pod pedagogickým dohledem profesionálních lektorů z řad rodilých mluvčích.

TIP!
Chcete vyzkoušet Berlitz metodu? Domluvte si zkušební lekci zdarma!

Letní akce pro dva

Přizvěte kamaráda a využijte aktuální akce 1+1 zdarma. Studujte v létě s parťákem a plaťte jen za jednoho!
Pro více informací nás kontaktujte.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.