Neodkládejte studium jazyků a začněte již toto léto s jazykovými kurzy Summer Immersion

on 19 červenec 2017

clanek cervenec 2017 summer immersion jazservisS učením se novým jazykům nebo s rozvojem stávajících znalostí můžete začít kdykoliv. Proč tedy nezačít právě toto léto třeba jako přípravu na plánovanou dovolenou? V našich intenzivních jazykových kurzech Summer Immersion dosáhnete zlepšení již po několika lekcích.

Na léto 2017 jsme připravili velmi lákavou nabídku: Studujte individuálně nebo si přiveďte studijního partnera, a plaťte jen za jednoho!

Angličtina je nejběžnějším studovaným jazykem, který se hodí prakticky po celém světě. Kromě kurzů anglického jazyka nabízíme také kurzy němčiny, francouzštiny, španělštiny, portugalštinu či více neobvyklé jazyky jako je rumunština, maďarština nebo holandština. Celkem si u nás můžete vybrat z více než 40 světových jazyků.

 

Cesta ke zlepšení jazykových schopností

Předností našich kurzů Summer Immersion, díky které dosahují studenti znatelného zlepšení, je intenzita, se kterou je kurz veden. Celá výuka probíhá výhradně v cizím jazyce, důraz je kladen na mluvený projev a intuitivní porozumění slovíčkům i gramatice. Témata lekcí jsou volena tak, aby studenta bavila a zároveň vyhovovala možným budoucím potřebám. Lektor vede studenta především k sebevědomému používání mluveného jazyka, ale neopomíná ani ostatní důležité aspekty porozumění cizí řeči jako je poslech, čtení a psaní.

Unikátní způsob výuky je založen na speciálně vyvinuté metodě Berlitz, která přináší výsledky již po celou řadu let.

 

Jazykové kurzy Summer immersion, stejně jako všechny naše kurzy v průběhu roku, jsou vedeny profesionálním lektorem s mnohaletou zkušeností. Vyučující pocházejí z řad rodilých mluvčích a jsou speciálně připravováni na výuku studentů všech úrovní jazykových znalostí.

Pokud Vás zajímá, jaké úrovně podle stupnice Berlitz dosahují právě Vaše znalosti, udělejte si náš online test. Společně s lektorem pak můžete pracovat na dosažení co největších pokroků.

 

Kurzy Summer Immersion

Naše jazykové centrum se vždy snaží maximálně vyjít vstříc potřebám studentů. Letní jazykové kurzy můžete navštěvovat buď v učebnách Berlitz v Praze nebo na jakémkoliv lépe vyhovujícím místě.

Zvolit si můžete z jedno či dvou týdenních intenzivních kurzů:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně

 

Pro bližší informace o kurzech nás neváhejte kontaktovat.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.