Novinky

22 úno

Bylo Vaším novoročním předsevzetím studium jazyků? Tak máte nejvyšší čas s nějakým jazykovým kurzem začít. Pokud v tom nechcete být sami, ale rádi na své cestě vzdělávání poznáte nové lidi, kteří budou na stejné lodi, zapište se na skupinové jazykové kurzy!

Více info
23 led

Jazykové kurzy se liší stylem výuky a zaměřením na určité cílové skupiny. Jak ale poznat ten pravý pro Vás?
Přijďte v Praze vyzkoušet jednu lekci jazyka zdarma nebo si kupte kurz na zkoušku!

Více info
18 pro

Každoročně si dáváte předsevzetí, že se konečně pořádně naučíte nějaký cizí jazyk, ale s Novým rokem se tento slib rozplyne? Nedejte váhání šanci a učte se jazyky v intenzivním jazykovém kurzu.

Více info
24 lis

Jazyková škola Berlitz Praha organizuje kurzy cizích jazyků s rodilými mluvčími v centru Prahy. Nabízíme 14 cizích jazyků, které můžete začít studovat v individuálních termínech. Délku kurzu a frekvenci výukových hodin si volíte sami.

Více info
19 říj

Plánujete rozšířit firemní benefity o nabídku jazykových kurzů? Vyberte pro svoji firmu jazykové kurzy, které nejlépe odpovídají vašim nárokům a požadavkům na obsah a formu.

Více info
11 srp

Všichni se jistě shodneme na tom, že angličtina je dnes základ. Ale vystačíte si s ní? Není přece jen lepší naučit se nejméně dva cizí jazyky?

Více info
16 čec

Chcete se naučit cizí jazyk za krátkou chvíli, ale s trvalým efektem? Doporučujeme intenzivní jazykové kurzy. Doslovné ponoření se do nového cizího jazyka má za následek intenzivní nasávání nových znalostí a jejich hloukovou fixaci.

Více info
09 úno

Dvě zdánlivě odlišné verze studia jazyků. Výuka jazyků v zahraničí s sebou nese cestování a poznávání cizí země s jejími tradicemi a kulturou. Online výuka jazyků přichází přímo k vám domů nebo do práce, takže se nemusíte zvednout ze židle. Čím se tyto dva působy výuky jazyků liší a co mají společného?

Více info
14 lis

Chcete se naučit neobvyklý cizí jazyk - výuka cizích jazyků online v jazykovém centru Berlitz zahrnuje nabídku více než 40 cizích řečí, takže Vaše odhodlání splnit svůj sen je snadno uskutečnitelné.
Jak probíhá výuka jazyků přes internet?

Více info
09 květen

Žijeme v uspěchané době. Většinu času člověk stráví v práci nebo se svou rodinou. Pokud se ani vám nedostává tolik volného času, kolik byste si představovali, a přesto byste se rádi naučili nějaký cizí jazyk, pak tu pro vás máme řešení - internetové jazykové kurzy.

Více info

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.